PL
santidiving.com

Smart Gloves

scroll down

zobacz specyfikację produktu

specyfikacja

Santi SmartGloves jest systemem samodzielnego montażu suchych rękawic, kompatybilnym z systemem pierścieni Santi SmartSeals.

 

Jego główną zaletą jest giętkość, która pozwala nurkowi na łatwość zakładania i zdejmowania rękawic, swobodną obsługę sprzętu oraz dotarcie do trudno dostępnych miejsc podczas nurkowania. Ponadto, dzięki swojej elastyczności System może być używany przez nurków o każdym rozmiarze ręki. Santi SmartGloves charakteryzuje się wyjątkowo dużą powierzchnią uszczelniającą, a także wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne.

 

Pierścienie do montażu suchych rękawic Santi SmartGloves przeznaczone są dla użytkowników korzystających z systemu Santi SmartSeals.

 

W skład zestawu Santi SmartGloves wchodzą:

  • pierścień montażowy,
  • osłona pierścienia,
  • o-ring do montażu suchej rękawicy (cieńszy),
  • pierścień blokujący,
  • o-ring uszczelniający (grubszy).

 

Suche rękawice nie wchodzą w skład zestawu.

dodatkowe informacje

Możliwe opcje dodatkowe:

Skoro jesteś na tej stronie, zdajesz sobie już sprawę, że Santi przetwarza Twoje dane osobowe. Jeżeli interesują Cię szczegóły tych procesów albo informacja o Twoich prawach, czytaj dalej.Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.