PL
santidiving.com

Smart Seals

scroll down

zobacz specyfikację produktu

specyfikacja

System SmartSeals pozwala na samodzielną wymianę manszet w dowolnej chwili, bez potrzeby użycia specjalistycznych narzędzi i kleju. System zastępuje standardowe wklejenie manszety w rękaw skafandra.

 

System SmartSeals wykonany jest z odpornych na warunki środowiskowe materiałów. Dodatkowo cały system jest elastyczny, co przekłada się na łatwość ubierania skafandra oraz sprawia, że jest on prawie niewyczuwalny podczas nurkowania.

 

System SmartSeals współpracuje z dowolnymi manszetami lateksowymi lub silikonowymi dostępnymi na rynku. Manszeta nie musi być w żaden sposób przerabiana, czy modyfikowana – kupujesz i zakładasz.

 

System SmartSeals zabezpieczony jest dodatkowym gumowym mankietem, który zabezpiecza manszetę przed uszkodzeniami oraz nadaje mankietom w suchym skafandrze unikalny wygląd.

 

W systemie SmartSeals istnieje możliwość zamontowania suchych rękawic zamiast manszet. Należy wziąć pod uwagę fakt, że rękawice będą zamontowane do rękawa „na stałe”.

 

W skład zestawu SmartSeals wchodzą:

  • część gumowa wklejona w rękaw skafandra z zewnętrzną osłoną,
  • manszeta lateksowa lub silikonowa - do wyboru,
  • poliuretanowa blokada wewnętrzna.

dodatkowe informacje

Możliwe opcje dodatkowe:

Skoro jesteś na tej stronie, zdajesz sobie już sprawę, że Santi przetwarza Twoje dane osobowe. Jeżeli interesują Cię szczegóły tych procesów albo informacja o Twoich prawach, czytaj dalej.Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.